Dobrodošli, Posetilac! [ Registracija | PrijavaRSS Feed  |   | 

 

 

Na prodaju plac – Slankamenački vinogradi, 23 ara, pogled na Dunav

  • Telefon: 0668660901
  • Grad: Slankamen
  • Postavio: 7. јула 2025. 16:19
  • Oglas ističe: 48 dana, 15 sati
Na prodaju plac – Slankamenački vinogradi, 23 ara, pogled na Dunav - Slika1Na prodaju plac – Slankamenački vinogradi, 23 ara, pogled na Dunav - Slika2Na prodaju plac – Slankamenački vinogradi, 23 ara, pogled na Dunav - Slika3Na prodaju plac – Slankamenački vinogradi, 23 ara, pogled na Dunav - Slika4Na prodaju plac – Slankamenački vinogradi, 23 ara, pogled na Dunav - Slika5

Opis

Na prodaju plac – Slankamenački vinogradi, 23 ara, pogled na Dunav

Prodaje se atraktivan plac površine 23 ara, u srcu Slankamenačkih vinograda, u mirnoj i lepoj ulici Janda. Plac se nalazi na blagoj uzvišici, sa predivnim pogledom na Dunav, idealan za odmor, izgradnju vikendice, kuće ili manje vinarije.

U neposrednoj blizini se nalazi renomirana vinarija Šapat, a ceo kraj je poznat po vinogradima, netaknutoj prirodi i tišini. Pristup placu je odličan, moguc prikljucak na struju.

Idealna prilika za sve koji žele da spoje miran ambijent, prirodu i pogled koji je predivan.
Cena 24.000 eura
Telefon 0668660901

Referentni ID Oglasa: 236686bd5d5510b1

Nema Tagova

91 ukupno pregleda, 1 danas

  

Za više informacija u vezi oglasa, popunite formular ispod i pošaljite poruku autoru oglasa.

Izdvojeni oglasi

  • Krov nekretnine
  • Pogrebna oprema
  • Odzacar Sveto Kraljevo
  • Ad

Agencije za nekretnine Kraljevo

NEKRETNINE KRALJEVO – Najveća i najbolja ponuda stanova, kuća, placeva, lokala u Kraljevu.

UA-38366432-1